IRU garbės medaliai ir diplomai buvo įteikti ir UAB Kretingos autobusų parko vairuotojams

PDF version

Gruodžio 22 d. Tarptautinės kelių transporto sąjungos IRU garbės medaliais ir diplomais buvo apdovanoti geriausi kelių transporto vairuotojai.

Apdovanojimus įteikė, sveikinimo žodžius tarė bei papildomas dovanas vairuotojams įteikė asociacijos „Linava“ prezidentas Erlandas Mikėnas, generalinis sekretorius Vytautas Milėnas ir viceprezidentas Rimantas Martinavičius. Jie padėkojo nominantams už ilgametį darbą, pabrėždami, kad transporto veikla be profesionalių vairuotojų neįsivaizduojama bei palinkėjo gražių artėjančių švenčių, saugaus kelio ir sėkmės laukiančiuose reisuose.

Kasmet IRU apdovanoja geriausius kelių transporto vairuotojus diplomais ir garbės medaliais. Šie apdovanojimai skiriami vairuotojams, kurie turi ne mažesnį nei 20 metų profesinį bei nepertraukiamą 5 metų darbo toje pačioje įmonėje stažą, yra nuvažiavę ne mažiau nei 1 mln. km. Taip pat jie nėra sukėlę rimtų kelių eismo įvykių per pastaruosius 20 metų, kurių metu buvo sužaloti asmenys, nėra rimtai nusižengę kelių eismo, muitinės veiklos taisyklėms bei nėra bausti administracinių teisės pažeidimų kodekse nustatyta tvarka per paskutinius 5 metus.

Vairuotojas IRU garbės medaliu ir diplomu gali būti apdovanotas vieną kartą.

Šaltinis: www.linava.lt

Šiemet apdovanojimai įteikti ir UAB Kretingos autobusų parko ilgamečiams vairuotojams Jeronimui Grinevičiui (kairėje) ir  Valdui Bučmiui (dešinėje)